Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu!

Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu!, Motosikleti çalınan Fatih Öztürk ise bedensel durumunun fena olduğunu ve motosikletin halen taksitini ödediğini belirtti.

Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu!
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 12:16
Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu!,

Motosikleti çalınan Fatih Öztürk ise bedensel durumunun fena olduğunu ve motosikletin halen taksitini ödediğini belirtti. Öztürk, “Ben yevmiye alarak geçimimi sağlayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana yardımcı olunsun, hırsızlar motorumu getirsin. Daha motorumun borcu duruyor” dedi.

Serik ilçesine ast Merkez mahallesinde yaşayan ve budama işinde yevmiye usulü çalışan Fatih Öztürk, eşini iş yerine ayrılmak için gece yatağından kalktı. Motosikletini yerinde göremeyince büyük üzüntü yaşadı. Yeni aldığı ve taksitini ödediği motosikletini bulmak için dedektif gibi iz süren ve ilçede bulunan bütün kameraları bir bir inceleyen Öztürk, " Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız" diyerek hırsızlara motosikletini getirmeleri çağrısında bulundu.

“Motorumun halen borcu duruyor”

Çalınan motosikletin bulunması için polis ekiplerine haber verdiğini ve emniyet kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde motosikletinin bir bayan bir erkek tarafından çalındığını belirten Fatih Öztürk , " Akşam saat 21.45 sıralarında benim burada motosikletin kilidini kırarak, bir bayan bir erkek çalıyorlar. Komşumla budama işine gittik yorulduk geldim eve akşam saat 21.30 gibi yattık. Saat 21:48 gibi kamera kayıtlarında gözüküyor ve motorum buradan çalınıyor. Plakasına tekme vurulup kırılıyor. Gece 00.00 gibi hastanede çalışan eşimi bırakmak için kalktım, baktım motosikletim yerinde değil.

Az ilerimizde komşum var onun kamerasına baktık. Bir hanımefendi bir erkek motosikletimi kaktırarak götürmüş. Yol üzerinde 6 tane kamera kaydına baktığımda motoru, Cumalı Mahallesine değin götürüyor. sonra polise ihbarda bulunarak, kamera kayıtlarını verdim. Ben yevmiye alarak geçimimi karşılayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana tezgâhtar olunsun, hırsızlar motorumu getirsin. Daha motorumun borcu duruyor, taksit taksit almıştım" dedi.

Mehmet Demirci

Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum