Modacı Demiray NR 1 gecesine damga vurdu , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Bu yıl ikinci kez düzenlenen Head&Shoulders NR1 Video Müzik Ödülleri’nde müziğin 1 numaraları ödüllerine kavuştu. Törene katılan modanın tanınmış ismi Recep Demiray geceye damgasını vurdu.

Modacı Demiray NR 1 gecesine damga vurdu
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
27 Eylül 2022 - 14:57
Modacı Demiray NR 1 gecesine damga vurdu , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bu yıl ikinci kez düzenlenen Head&Shoulders NR1 Video Müzik Ödülleri’nde müziğin 1 numaraları ödüllerine kavuştu. Törene katılan modanın tanınmış ismi Recep Demiray geceye damgasını vurdu.
Hande Yener’in açılış şovu ile başlayan gece; Behzat Gerçeker yönetiminde Enbe Orkestrası, Orhan Gencebay, Sinan Akçıl, Mabel Matiz, Sefo, Aleyna Tilki, Ece Mumay Norm Ender’in performansları ile devam etti. Müzik dünyasının önde gelen isimlerinin akın ettiği gecenin sürprizi ise geceye katılan ünlü moda tasarımcısı Recep Demiray oldu. Yaptığı defilelerle ve birbirinden şık tasarımlarıyla ününü yayan ünlülerin moda tasarımcısı Recep Demiray, geceyi adete büyüledi. Ünlü isimlerin yakından ilgilendiği Demiray, gecede ödül alanları desteklemek amacıyla katıldığını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü.
“Head&Shoulders NR1 Video Müzik Ödülleri muhteşem bir geceye ev sahipliği yaptı. Burada birlikte çalıştığım birçok ünlü isimler var. Ben bu gece onları desteklemek için geldim. Başarı asla tesadüf olamaz” dedi.
Modacı Demiray NR 1 gecesine damga vurdu

Detaylı bir şekilde, Modacı Demiray NR 1 gecesine damga vurdu , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum