Minik öğrencilere trafik eğitimi , DÜZCE haberleri

Son Dakika DÜZCE haberleri: DÜZCE(İHA) – Düzce Melen Parkta kurulan olan Çocuk Trafik Eğitim sınıfında çocuklara trafik ile ilgili eğitim verildi akülü arabalarla parkuru gezerek kuralları öğrendiler.

Minik öğrencilere trafik eğitimi
, DÜZCE haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:34
Minik öğrencilere trafik eğitimi , DÜZCE haberleri, DÜZCE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: DÜZCE(İHA) – Düzce Melen Parkta kurulan olan Çocuk Trafik Eğitim sınıfında çocuklara trafik ile ilgili eğitim verildi akülü arabalarla parkuru gezerek kuralları öğrendiler.
Düzce Ömer Dinçer İlkokulu’nda eğitim ve öğretime devam eden 28 öğrenciye, çocuk trafik eğitim sınıfında Trafik Şube Müdürlüğünce; geleceğin sürücüleri ve yetişkinleri olan öğrencilere yönelik eğitici trafik faaliyetleri anlatıldı. Eğitimde; genel trafik kuralları, trafik işaret levhaları, trafikte görme ve görülme, yaya geçidinin kullanımı, emniyet kemeri kullanımı, araçlarda güvenli yolculuk gibi kurallarla ilgili dikkat edilecek konular başta olmak üzere çocuk trafik eğitimi düzenlendi. Çocuklar aynı zamanda akülü araç kullanarak kuralları öğrendiler.
Minik öğrencilere trafik eğitimi
Minik öğrencilere trafik eğitimi
Minik öğrencilere trafik eğitimi

Detaylı bir şekilde, Minik öğrencilere trafik eğitimi , DÜZCE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DÜZCE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum