Milli Savunma Bakanı Akar, İspanya Savunma Bakanı Robles ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Akar, İspanya Savunma Bakanı Robles ile görüştü, Icra Vekili Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak için geldiği NATO Karargahı'nda türlü görüşmelerde bulundu. İngiltere Defans Bakanı Ben Wallace, ESIR Savunma Bakanı Lloyd James Austin, Yunanis.

Milli Savunma Bakanı Akar, İspanya Savunma Bakanı Robles ile görüştü
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 03:32
Milli Savunma Bakanı Akar, İspanya Savunma Bakanı Robles ile görüştü,

Icra Vekili Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak için geldiği NATO Karargahı'nda türlü görüşmelerde bulundu.

İngiltere Defans Bakanı Ben Wallace, ESIR Savunma Bakanı Lloyd James Austin, Yunanistan Defans Bakanı Nikolaos Panagiotopoulos ile mülaki Icra Vekili Akar, İspanya Savunma Bakanı Margarita Robles ile bile ayrımsız araya geldi.

Görüşmede, Türkiye-İspanya 7. Hükümetlerarası Zirvesi öncesinde defans, güvenlik ve defans sanayinde iş birliği konularındaki hazırlıklar ele alındı.

SOY: AA Milli Savunma Bakanı Akar, İspanya Savunma Bakanı Robles ile görüştü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum