Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya!

Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya!, Spor Haberleri.

Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya!
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 14:38
Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Cezayir'de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nda milli halterci Cansel Özkan, 92 kiloluk kaldırışıyla bronz madalyanın sahibi oldu.

Oran kentinde gerçekleştirilen oyunlar, kadınlar halter müsabakalarıyla sürüyor. 59 kiloda podyuma çıkan Cansel Özkan, koparmada 92 kiloluk kaldırışıyla bronz madalya kazandı.

Cansel silkmede ise 106 kiloluk kaldırışıyla 6'ncı oldu.

Benzer müsabakada koparmada 95 kiloluk kaldırışıyla İtalyan Lucrezia Magistris birinciliği, 94 kiloluk kaldırışıyla Yunan Sofia Georgopoulou ikinciliği elde etti.

Silkmede ise tekrar 115 kiloluk kaldırışıyla Tunuslu Ghofrane Belkhir birinci, 114 kiloluk kaldırışıyla İtalyan Lucrezia Magistris ikinci ve 113 kiloluk kaldırışıyla Mısırlı Basma İbrahim üçüncü sırada yer aldı.

Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Milli haltercimiz Cansel Özkan'dan bronz madalya! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum