Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, oradaki köylerde yapılan yatırımları inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.

Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:33
Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, oradaki köylerde yapılan yatırımları inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'ın eşlik ettiği Adıyaman İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Kavak ve AK Parti Genel Başkanı Kahta Bedir Yeni'nin yanı sıra Gölbaşı, Çardak, Yolçatı, Büyükbağ. , Akkavak, Cumhuriyet, Akkuş, Narlıdere, Aydınpınar, Narince, Erikdere, Karadut, Şahintepe ve Salik Köyleri ve bu köylerin mezraları.
Gittiği her köy ve mezrada sıcak bir şekilde karşılanan Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet, vatandaşların dert ve dertlerini dinledi. Milletvekili Aydın ve beraberindeki heyet, daha sonra köy ve mezralarda yapılan ve yapılmakta olan yatırımları yerinde inceledi.

Adıyaman'ın köy ve mezralarının verilen hizmetlerle illerden neredeyse hiçbir farkı olmadığını belirten Milletvekili Aydın, “Köylerimizin su, yol gibi temel sorunlarını çözdük. Altyapı çalışmaları tamamlanmak üzere. Köylerimizin birçoğunda kapalı parke çalışmaları yapılmıştır veya yapılmaya devam etmektedir. Köylerimizin birçoğunda köy taziye evleri mevcuttur. Köylerimizden gelen çöpler toplanıyor, toz haline getiriliyor kısacası beldede ne hizmet veriliyorsa biz de köylerimizde bu hizmeti veriyoruz. Çalışanlarımızın güvenine layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Köylerimiz büyüdükçe ve şehirlerimiz genişledikçe çok daha mutlu oluyoruz. Adıyaman merkez ve tüm ilçeleri ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Biz de köylerimize ayrı bir önem veriyoruz. Köylerimizin geliştiğini ve sorunlarının en aza indirildiğini görmekten mutluyuz. Bu hizmetler kesintisiz olarak devam edecektir. Bugün yaptığımız ziyaretlerde, halkımızın AK Parti'ye olan ilgi ve sevgisinin ilk günkü gibi olduğunu gördük. Halkımızın sevgisine layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Adıyaman İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan, yapılan çalışmalar hakkında kısa bir açıklama yaparak, "2022 yılı Adıyaman tarihinin en büyük hizmet yılı olmuştur. Bu yıl il özel idaresinde yürütülen yatırım programı, KÖYDES programları ve ek bütçe ile köylerimizde büyük hizmetler verdik. Köylerimizi enerji maliyetlerinden kurtarmak ve yerel imkanlarla ülkenin enerji tüketimini bir ölçüde ortadan kaldırmak için köylerimizde sondaj kuyularına güneş enerjisi sistemleri kuruyoruz. Transferde emeği geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Valimiz Mahmut Çuhadar, hizmet mimarımız Ahmet Aydın ve tüm milletvekillerimize, İl Genel Meclisi üyelerimize ve İl Özel İdaresi yönetim ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu kredilerin ilimize
Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi
Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi
Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi

Detaylı bir şekilde, Milletvekili Aydın, köy ve mezralarda yatırımları inceledi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum