MHP'den Başkan Bozkurt'a ziyaret , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) bir heyet İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u ziyaret etti.

MHP'den Başkan Bozkurt'a ziyaret
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 16:30
MHP’den Başkan Bozkurt’a ziyaret , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) bir heyet İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u ziyaret etti.
Ziyarete, MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, MHP İl Başkan Yardımcısı Hakan Topçu, MHP İlçe Başkanı Sadık Önal, İnönü Ülkü Ocakları Başkanı Samet Köseoğlu ve MHP İlçe Teşkilatı üyeleri katıldı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozkurt, Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
MHP’den Başkan Bozkurt’a ziyaret
MHP’den Başkan Bozkurt’a ziyaret
MHP’den Başkan Bozkurt’a ziyaret

Detaylı bir şekilde, MHP’den Başkan Bozkurt’a ziyaret , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum