Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü

Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü, Gündem Haberleri.

Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 13:13
Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben, Seyhan K. adlı kişinin Bahçelievler'deki evi 5 Haziran'da hırsızların hedefi oldu. Eve giren hırsızlar, içerdeki altınları ve peşin para parayı çaldı.

Peşinde kaçan şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü. Çevredeki emniyet kamerası görüntülerini inceleyen Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin Şirinevler'den metrobüsle geldiğini saptama etti.

Şüphelilerin kimlikleri metrobüse binerken kullandıkları İstanbul kart kayıtlarından belirlendi. Alper İ. (27), Engin K. (22) ve S.Ç.Ö. (14) gözaltına alındı.

Şüphelilerden Alper İ.'nin daha önceden 15, Engin K.'nin 18, 14 yaşındaki S.Ç.Ö.'nün ise 23 suç kaydı olduğu belirlendi. Alper İ. ile Engin K. çıkarıldıkları duruşma tarafından tutuklanırken, S.Ç.Ö. ise adli yoklama şartıyla bağımsızlık bırakıldı.

Doğan Can Cesur
 

Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Metrobüsle hırsızlığa gittiler: Şüphelilerden biri kaçarken cüzdanını düşürdü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum