Metro saldırganının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Metro saldırganının yeni görüntüleri ortaya çıktı, Kadıköy-Tavşantepe seferini gerçekleştiren metroda tartıştığı Senanur Damgacı ve annesine bıçak çekerek, hakaret ve tehdit ettiği gerekçesiyle tutuklanan Emrah Yılmaz hakkında “silahla kasıtlı olarak yaralamaya teşebb.

Metro saldırganının yeni görüntüleri ortaya çıktı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 19:24
Metro saldırganının yeni görüntüleri ortaya çıktı,

Kadıköy-Tavşantepe seferini gerçekleştiren metroda tartıştığı Senanur Damgacı ve annesine bıçak çekerek, hakaret ve tehdit ettiği gerekçesiyle tutuklanan Emrah Yılmaz hakkında “silahla kasıtlı olarak yaralamaya teşebbüs”, “silahla bilerek yaralama”, “hakaret”, “zincirleme şekilde silahla korkutma”, “insanlar arasında nefret ve panik yaratmak amacıyla silahla korkutma” suçlarından toplamda 6 sene 7 aydan 18 yıl 3 aya dek hapis cezası istemiyle iddianame düzenlenmişti. Emrah Yılmaz ’ın hücum anına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

CİHAZ SİNYAL VERMİŞ

Kesin Olmayan Emrah Yılmaz ’ın istasyonun antre kısmındaki kapı dedektöründen geçişi sırasında, cihazın kırmızı sinyal verdiği görülüyor. Metrodan inen şüphelinin geri döndüğü ve bir süre istasyon durağında beklediği kameralara yansıyor. Olaydan daha sonra istasyondan ayrılan şüphelinin metro istasyonunda sigara içtiği görülüyor.

Metro saldırganının yeni görüntüleri ortaya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum