Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri’de etkili olması beklenen sağanak yağış ile ilgili uyarı yapıldı.

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
24 Kasım 2022 - 16:59
Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri’de etkili olması beklenen sağanak yağış ile ilgili uyarı yapıldı.
Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda şu ifadelere yer verildi: “Yapılan son değerlendirmelere göre; yarın (25.11.2022 Cuma) öğleden sonra Kayseri çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) sağanak yağış bekleniyor. Yağışların 1500 metre üzeri yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde etkili olması bekleniyor. Kuvvetli yağışlarla birlikte sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”
Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Detaylı bir şekilde, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum