Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, 5 il için kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı yaptı.

Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:47
Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, 5 il için kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı yaptı.
Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Tunceli ve Bingöl için kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı yaptı. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu; aralıklı sağanak yağışlı, yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması beklenmektedir. Beklenen yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması tahmin edildiğinden meydana gelebilecek sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, heyelan ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Yağış anında rüzgarların güneyli yönlerden kuvvetli esmesi beklendiğinden çatı uçması , ağaç veya direklerin devrilmesi, ulaşımda aksamalar ve baca gazı zehirlenmeleri gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” denildi.
Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı

Detaylı bir şekilde, Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum