evde masajmasaj istanbul

Mesut Özil reklam filminin backstage 'ini takipçileriyle paylaştı

Mesut Özil reklam filminin backstage ’ini takipçileriyle paylaştı, Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, Türk mücevher markası Glamira için tasarladığı koleksiyon çekiminin backstage ’ini takipçileriyle paylaştı.

Mesut Özil reklam filminin backstage 'ini takipçileriyle paylaştı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:54
Mesut Özil reklam filminin backstage ’ini takipçileriyle paylaştı,

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, Türk mücevher markası Glamira için tasarladığı koleksiyon çekiminin backstage ’ini takipçileriyle paylaştı. Marka yüzü olduğu Glamira için kamera karşısına geçen Özil, çekimin perde arkasını sosyal medya hesabından yayınlayarak kendi koleksiyonu üstüne çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu açıklama etti. 

 

Başarılı futbol hayatının yanı sıra mücevher tutkusuyla bilinen Mesut Özil, Glamira için tasarladığı özel koleksiyonunun backstage ’ini yayınlayarak şu ifadeleri kullandı: “Kendi mücevher koleksiyonum üstünde kastetmek inanılmazdı. Glamira'nın uzmanlığı ile beni yansıtan görkemli parçalar yarattım. Takı koleksiyonum ile güzel anılar biriktirmenizi dilerim.”

 

Koleksiyonunun tasarlandığı atölyeyi takipçileriyle paylaştı 

Değerli taşlar ve pırlantalardan oluşan 50 mücevherin tasarlandığı tasarım atölyesindeki çekimler her tarafında Mesut Özil ’in artı enerjisi ve profesyonelliği uyarı çekiyor. Koleksiyon için hazırlanan reklam filminde ise koleksiyona ilham kaynağı olan Özil ’in kariyeri, mücevher tutkusu ve ailesine olan sevgisi öne çıkarılmış, koleksiyonun Özil ’in hayatından izler taşıdığı vurgulanmıştı. 

Mesut Özil reklam filminin backstage ’ini takipçileriyle paylaştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum