evde masajmasaj istanbul

Meryem Uzerli "İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor"

Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”, “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile gönüllerde taht kuran, Alman asıllı güzel oyuncu Meryem Uzerli MAG Ekim sayısının konuğu oldu.   “Geçmişte gerçekte yaşayan, tarihi bir karakteri oynamak bir onurdu..

Meryem Uzerli "İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor"
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:55
Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”,

“Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile gönüllerde taht kuran, Alman asıllı güzel oyuncu Meryem Uzerli MAG Ekim sayısının konuğu oldu.

 

“Geçmişte gerçekte yaşayan, tarihi bir karakteri oynamak bir onurdu.”

“Benim için hikâye, oynayacağım şahsiyet ve projeye karşısında ne hissettiğim fazla önemli.”

“Oynayacağım karakterle yatar, onunla kalkarım. Kısacası bütün varlığım ve bütün dünyam o karakter olur.”

“Benim için kalıcı olan kalbin hoş olması, gerisi önemli değil.”

 

Duru güzelliği, enerjisi ve samimiyeti ile izleyen herkesi kendisine hayran bırakan başarılı oyuncu Meryem Uzerli, kariyeri, yeni projeleri, ailesi ve kendisine ilişkin merak edilenleri MAG Ekim sayısında anlattı. 

“İnsanların benim yaptığım işi sevmesi beni çok mutlu ediyor” açıklamasında bulunan güzel ve başarılı oyuncu “Zaten bu her sanatçıyı mutlu eder diye düşünüyorum. Seslenmek fakat beni bir duygusal varlık olarak hissediyorlar. Daha büyük bir armağan olamaz. Bir ressam için.. Bir insan için.. Doğrusu hayatımda bu durumun bana kattığı sevinç dışarıya çok bir şey değişmedi. başkaca bambaşka ülkelere yaptığım meslek seyahatlerim çoğaldı, yoğunluğum arttı diyebilirim” dedi. 

 

Unutamadığınız bir set anınızı paylaşır mısınız? Sorusuna ise hoş oyuncu şu şekilde cevap verdi : “Bir keresinde sette çok ağır gülme krizine girdiğimiz bir durum olmuştu. Partnerim ve ben iki saat boyunca gülme krizine girdiğimiz için bir türlü planı çekememiştik. Başka bir anımda da ağlamam gereken bir sahnede ağlayamadım. Ağlamam için göz yakan bir krem sürmüştük. Krem böylece etkiliydi ancak çekimden sonradan iki gün her tarafında görmekte zorlanıyordum. Bir keresinde de rolü alabilmek için herkese soy binebiliyorum demiştim. Atlı sahnelerin çekim sırası geldiğinde ise korkudan sürekli ezberlediklerimi unutuyordum. Şu Anda aklıma geldikçe bu olaya çok gülüyorum."

Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum