Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut!

Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut!, Spor Haberleri.

Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut!
Editör: 15Haber
29 Haziran 2022 - 01:01
Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Sağ bek arayan Galatasaray ’ın listesinde sadece bir isim kaldı. Sassuolo ’nun 8 milyon Euro istemesi nedeniyle Mert ’cilt iyice vazgeçen sarı kırmızılılar, bu oyuncunun tek alternatifi olan Övünç ’un bonservisi için Kayserispor ’la bitmiş pazarlık masasına oturacak. 29 yaşındaki oyuncu için 3 milyon Euro isteniyor.

İtalya Serie A ’da yer alan Sassuolo Kulübü ’nün, ulusal futbolcu Mert Müldür ’ün bonservisi için 8 milyon Euro istemesi ve kiralamaya da yanaşmaması, Galatasaray ’ı sağ bek arayışında alternatifsiz bıraktı. Bu mevkiye yerli futbolcu almayı planlayan sarı kırmızılıların önünde Kayserisporlu Iftihar Bulut ’tan başka seçenek kalmadı.

YENİDEN PAZARLIK YAPACAK

Galatasaray yönetimi, geride bıraktığımız sezonun parlayan isimleri arasında yer alan Onur için Kayserispor ’la her yerde masaya oturarak bonservis için pazarlık yapacak. Kayserispor, 29 yaşındaki futbolcuya 3 milyon Euro layık biçerken, Galatasaray bu rakamı olası olduğunca düşürmeye çalışıyor.

BOCHUM ALTYAPISINDA YETİŞTİ

Almanya ’da Bochum altyapısından yetişen Iftihar Bulut, Almanya ’da bu takımın yanı sıra Freiburg ve Braunschweig formaları giydikten sonra 2019 ’da Alanyaspor ’a geldi. Burada 2 sezon forma giydikten daha sonra geçen sene bedelsiz olarak Kayserispor ’a dışarı giden Övünç, 41 maçta oynarken, 1 gol attı ve 8 asist yaptı.

Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Mert Müldür olmadı, tek çare Onur Bulut! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum