Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak

Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak, Gündem Haberleri.

Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 14:27
Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Basın İlan Kurumu duyuru portalı duyuru.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Mersin Üniversitesi Rektörlüğü, Üniversitenin Sıhhat Araştırma ve Kullanım Hastanesi Başhekimliği ve Mersin merkez ve ilçelerinde bulunan kampüslerinde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca 2020 KPSS (B) grubu puan sırası başlıca alınmak suretiyle toplam 44 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

Uygulama işlemleri 23 Haziran – 7 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılabilecek. Adayların başta istenen belgeler kısmında yer alan online uygulama formunu doldurmaları zorunludur. Online başvurusunu tamamlayan adaylar ana başvurularını duyuru bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına kişisel olarak yapacaklar. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alacak haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum