Mersin'de drone destekli trafik denetimi

Mersin'de drone destekli trafik denetimi, Mersin İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya kadar, il genelinde Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı dahilinde karayolunda tartı içeren araçlara karşın takoğraf kullanımı, çalışma/dinlenme süreleri, içki ve finansal sorumlu.

Mersin'de drone destekli trafik denetimi
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 18:05
Mersin'de drone destekli trafik denetimi,

Mersin İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya kadar, il genelinde Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı dahilinde karayolunda tartı içeren araçlara karşın takoğraf kullanımı, çalışma/dinlenme süreleri, içki ve finansal sorumluluk sigortası konularında yoklama yapıldı. Yapılan denetime jandarma, emniyet, karayolları ve belediye personeli katıldı. Ekipler keza yoklama esnasında havadan drone ile kontrol yaptı. Denetleme ekibi tartma taşıyan araç sürücülerine, kendilerinin ve diğer yol kullanıcılarının can güvenliğini karşılamak için trafik kurallarına uymaları konusunda gerekli uyarılarda bulundu.

Mersin'de drone destekli trafik denetimi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum