Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kısa bir süre önce vefat eden Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Melike Güleryüz adına ailesi tarafından donatılan sınıfın açılışı yapıldı.

Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:11
Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kısa bir süre önce vefat eden Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Melike Güleryüz adına ailesi tarafından donatılan sınıfın açılışı yapıldı.
Sınıf açılışına merhum öğretmen Melike Güleryüz’ün ailesi, Kaymakam Adem Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir ile idareci ve öğretmenler katıldı. Duygusal anların yaşandığı açılış esnasında Kaymakam Adem Öztürk, merhum öğretmene Allah’tan rahmet dilerken ailesine de eğitime yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.
Sınıf açılışının ardından yine merhum öğretmenin ailesi tarafından okul kütüphanesinde düzenlenen bölümün açılışı yapıldı. Okula kazandırılan eğitim ortamlarından dolayı merhum öğretmen Melike Güleryüz’ün ailesine teşekkür edildi.
Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak
Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak
Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak
Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak

Detaylı bir şekilde, Merhum öğretmenin ismi okulunda yaşayacak , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum