Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı

Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı, Gündem Haberleri.

Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 11:36
Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben durum geçen 16 Haziran günü Birlik Mahallesi Hünkar Sokak üzerinde yaşandı. 41 yaşındaki Nurten Demirbağ, dolmuştan inerek merdivenlerden çıkmaya başladı. Bu sırada kayınbiraderi Namık D. (57) elindeki silahla yengesine her zaman ateş etti. Mermisi biten Namık D. bu defa de silahın kabzasıyla yengesinin başına vurmaya başladı. Olay anı ise bir binanın güvenlik kamerasına ve acemi kameraya yansıdı.

Yengesine hakaretler yağdıran Namık D. yengesi Nurten Demirbağ'ın eşi ve çocuğuna karşın takviye çığlığına da "Çağır gelsin. Delikanlıysa gelsin. Ben sizi 100 kez uyardım" diyerek karşı çıktı. Dehşet anlarını gören komşuları ise kadının yardımına koşarak ekiplere haber verdi.

Dakikalarca merdiven başında yardım bekledi

Karnından yaralanan Nurten Demirbağ gözyaşlarıyla merdivenlerde destek bekleyerek "Ben bugün sana bugün ne dedim" diyerek haykırış etti. Durum yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakıma kaldırılan Nurten Demirbağ, dört jurnal yaşam savaşını kaybetti. Namık D. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Amcasının annesine kurşun yağdırdığını öğrenen Cankan D. ise amcası Namık D.'yi bıçakla yaralamış çıkarıldığı mahkemece adli denetim şartıyla hür bırakılmıştı.

Iftihar Altındağ - Sertaç Özdemir

Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Merdivende kurşun yağdıran kayınbiraderine böyle yalvarmıştı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum