Menteşe Belediye Başkanı Gümüş; "Kadınların her zaman yanındayız" , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Menteşe Belediyesi tarafından Sınırsızlık Meydanında kurulan stantları ziyaret ederek kadınların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Menteşe Belediye Başkanı Gümüş; "Kadınların her zaman yanındayız"
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:48
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş; "Kadınların her zaman yanındayız" , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Menteşe Belediyesi tarafından Sınırsızlık Meydanında kurulan stantları ziyaret ederek kadınların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Menteşe Belediyesi tarafından kurulan standı ziyaret eden Başkan Gümüş, Sınırsızlık Meydanında kurulan diğer kurumların stantlarını da ziyaret etti.
Başkan Gümüş, standı ziyaret eden kadınlara yönelik hazırlanan bilgilendirici broşürlerden dağıtarak, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Sınırsızlık Meydanında kurduğumuz stantlarımızı ziyaret ederek, gün nedeniyle hazırlanan bilgilendirici broşürlerimizi dağıttık. Menteşe Belediyesi olarak Kadın Danışma Merkezimizle her türlü şiddete uğrayan tüm kadınların her zaman yanındayız” dedi.
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş;
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş;
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş;
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş;
Menteşe Belediye Başkanı Gümüş;

Detaylı bir şekilde, Menteşe Belediye Başkanı Gümüş; "Kadınların her zaman yanındayız" , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum