Melikgazi'den 22 Adet Ofis ve İşyeri İhalesi , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 7 Aralık Çarşamba günü saat 15.00’te mülkiyeti belediyeye ait olan 22 adet ofis ve işyeri için açık teklif usulüyle satış ihalesi yapacaklarını söyledi.

Melikgazi'den 22 Adet Ofis ve İşyeri İhalesi
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:27
Melikgazi’den 22 Adet Ofis ve İşyeri İhalesi , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 7 Aralık Çarşamba günü saat 15.00’te mülkiyeti belediyeye ait olan 22 adet ofis ve işyeri için açık teklif usulüyle satış ihalesi yapacaklarını söyledi.
5 mahallede bulunan işyerlerinin yatırımcılar için iyi bir fırsat olduğunu belirten Başkan Dr. Palancıoğlu; “Kazım Karabekir, Tacettinveli, Battalgazi, Gülük ve Anbar Mahallesi’nde mülkiyeti belediyeye ait olan işyerlerinin ihale ile satışını gerçekleştirileceğiz. İşyerlerimiz alıp hemen kullanmaya hazır vaziyette. 07 Aralık Çarşamba günü saat 15.00’te Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonunda işyerlerimizin ihalesi yapılacak. 55 metrekareden 159 metrekareye kadar değişik büyüklükteki 22 adet işyerimiz için tüm yatırımcıları ihalemize bekliyoruz. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımız bu fırsatı kaçırmasınlar. Şimdiden işyerlerimizi alacak olan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim. İhalemiz ile ilgili detaylı bilgileri https://www.melikgazi.bel.tr/ihaleler adresinden öğrenebilirsiniz” dedi.
Melikgazi’den 22 Adet Ofis ve İşyeri İhalesi

Detaylı bir şekilde, Melikgazi’den 22 Adet Ofis ve İşyeri İhalesi , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum