Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli"

Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli", Spor Haberleri.

Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli"
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 13:43
Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli", Spor Haberleri. İşte o detaylar;

A Ulusal Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri ilk tur son maçında 3 Temmuz Pazar günü Büyük Britanya ile deplasmanda karşılaşacak. Bu maç öncesinde A Ulusal Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Başantrenörü Melih Mahmutoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu ’nda düzenlenen medya gününde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Uzun vakit bütün kadro oynayamadıklarını söyleyen Mahmutoğlu, "Şimdi tam kadro buluştuk. NBA ’deki oyuncularımız da geldi. Aslında çok önemli ve iyi bir kadro olduğumuzu düşünüyorum. Başarılı olacağımıza da inanıyorum. Yakın zamanda önümüzde İngiltere maçı var. Onun için çalışmalarımız sürüyor. Keyifli ve bereketli geçiyor. Ulusal forma altında olduğumuz için mutluyuz. Ondan daha sonra bir aramız var. sonradan Avrupa Şampiyonası için hazırlık yapacağız. Bu aralarda Dünya Kupası elemesi maçları da olacak. Bilhassa İngiltere maçı bizim için paha biçilmez bir maç. istiyoruz ancak öteki gruba galibiyet taşıyalım. Öteki grup zorlu olacaktır. Sırbistan, Belçika gibi nitelikli takımlar. Oraya daha ayrıcalıklı gitmek için İngiltere maçı fazla önemli ve önemli. İnşallah İngiltere maçını alırız. Ondan sonra dinlenme sürecimiz var. 1 Ağustos ’ta Avrupa Şampiyonası ve öteki Dünya Kupası elemeleri için 2 maç oynayacağız. İnşallah istediğimiz gibi geçer her şey. İyi ve kuvvetli bir kadroyuz. Larkin de geldi. Aslında iyi durumdayız. İnşallah bu yaz dönemini en iyi şekilde geçiririz" ifadelerini kullandı.

Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Melih Mahmutoğlu: "Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli" haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum