Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor

Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor, Gündem Haberleri.

Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 15:15
Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ’ın göreve başlamasının gerisinde tüm birimlerde yaygınlaştırılan israfla çaba uygulamaları doğrultusunda geçmiş idare döneminde alınan yüksek maliyetli lüks araçlar birer birer satışa çıkarılıyor. ABB son olarak eski belediye başkanından ısrarla istenen ve 50 ay sonradan geri alınan belediyeye ait 1 adet lüks zırhlı arazi aracını ihale yoluyla satışa sunacak.

CİPİN MUHAMMEN BEDELİ: 1 MİLYON 871 BİN 122 TL

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı göre ASKİ kaynaklarıyla 2013 yılında satın alınan ve geçtiğimiz sene aralık ayında teslim edilen Toyota Land Cruiser marka cip, Büyükşehir Belediyesi Takviye Hizmetleri Daire Başkanlığı kadar 1 milyon 871 bin 122 TL muhammen bedelle 23 Haziran 2022 tarihinde açık önerge yöntemiyle satışa çıkarılacak.

Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 1. Kat Encümen Toplantı Salonu ’nda saat 14.00 ’te gerçekleştirilecek ihale, ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. İstekliler, detaylı bilgiye ise “https://www.ankara.bel.tr/ ihaleler/detaylar/2923” adresinden ulaşabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski yönetim döneminde satın alınan 3 adet lüks arabulucu da açık ihale yöntemiyle satmıştı.

 

Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettiği cip satılıyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum