Meksika'da silahlı kişiler tır çaldı

Meksika'da silahlı adamlar kamyonu çalıp trafiğe kapattı. Olayın görüntüleri tırın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Meksika'da silahlı kişiler tır çaldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 20:57
Meksika’da silahlı kişiler tır çaldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Meksika'da silahlı adamlar kamyonu çalıp trafiğe kapattı. Olayın görüntüleri tırın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Meksika'nın Querétaro eyaletindeki Chichimequillas yakınlarındaki bir otoyolda silahlı kişiler 2 araç ve bir kamyonun yolunu keserek kamyonu çaldı. Kamyonun güvenlik kameralarına kaydedilen görüntülerde, tır şoförü ve yanındaki yolcunun soygun sırasında korkuyla ellerini kaldırdıkları görüldü. Tırdaki kişiler, silahlı kişilerin talimatıyla zorlanmadan araçtan çıktıktan sonra 2 suçlu tıra binerek olay yerinden ayrıldı.
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, çalınan kamyonu terk edilmiş halde buldu. Hırsızlar henüz tutuklanmazken, güvenlik güçleri soygunda kullanılan araçlar hakkında bilgi sahibi olduklarını ve suçluları aramaya devam ettiklerini söyledi.
Otoyol soygunlarının yaygın olduğu Meksika'da yapılan bir ankete göre, karayolları Meksikalılar tarafından en tehlikeli yerlerden biri olarak görülüyor. Ankete katılanların %60'ı otoyolda kendilerini güvende hissetmediklerini söyledi.

Detaylı bir şekilde, Meksika’da silahlı kişiler tır çaldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum