Mekan Kafe'den öğretmenlere unutulmaz eğlence , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van’da Mekan Kafe Restoran, 24 Kasım nedeniyle öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Mekan Kafe'den öğretmenlere unutulmaz eğlence
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 00:12 - Güncelleme: 25 Kasım 2022 - 04:27
Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van’da Mekan Kafe Restoran, 24 Kasım nedeniyle öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Tüm yurtta olduğu gibi Van’da da ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ çeşitli programlarla kutlandı. Öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşatmak için günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Mekan Kafe Restoran, öğretmenlerini ağırladı. Öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği gecede ‘Rockustik” grubu sahne aldı. Grubun seslendirdiği şarkılarla kimi zaman duygulu anlar yaşayan öğretmenler, unutulmaz bir gece yaşadılar.
Gece ile ilgili açıklamada bulunan Mekan Kafe Restoran işletme sahibi Cihat Gül ve Ferhat Şen, tüm öğretmenlerin gününü kutlarken, İşletme Müdürü Cihan Akbal ise “Tüm özel günlerde olduğu gibi 24 Kasım gününde öğretmenlerimizi unutmadık. Onlar için güzel bir eğlence programı hazırladık. Öğretmenlerimiz de yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşarak, keyifli vakit geçirdiler. Ben bu çerçevede tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum” dedi.
Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence
Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence
Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence
Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence

Detaylı bir şekilde, Mekan Kafe’den öğretmenlere unutulmaz eğlence , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum