Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması!

Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması!, Spor Haberleri.

Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması!
Editör: 15Haber
25 Mayıs 2022 - 22:28
Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Gaziantep Futbol Kulübünün eski başkanı Mehmet Büyükekşi, AA'ya yaptığı açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na namzet olmayı düşünüyorum." dedi.

Liglerde uğraş eden kulüplerin yöneticileriyle görüşeceğini aktaran Büyükekşi, "Gaziantep Başkanı olduğum dönemde gayet iyi deneyimlediğim üzere, Kulüpler Birliğinin demokratik ve transparan yapısı gereği ve her kulüp başkanının görüşlerini fevkalade önemsemem nedeniyle bu düşüncemi önce Süper Lig başkanlarımla istişare etmek, onların zihin ve görüşlerini, talep ve önerilerini kulak vermek için kendilerinden bir randevu istek ettim. sonra da 1. 2. ve 3. Lig başkanları ile ayrı ayrı görüşmeyi düşünüyorum. Bu görüşmeleri tamamladıktan sonradan adaylığımı resmiyete kavuşturmayı planlıyorum." ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonunda başkan Nihat Özdemir'in istifasının ardındaki 16 Haziran'da tamamlanmak üzere doğaüstü seçimli genel komite kararı alınmıştı.

Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Mehmet Büyükekşi'den TFF başkanlığı açıklaması! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum