Masal kentin şehir rehberi 'Visit Ürgüp' mobil uygulaması hizmete sunuldu , NEVŞEHİR haberleri

Son Dakika NEVŞEHİR haberleri: Ürgüp Belediyesi tarafından hayata geçirilen mobil uygulama ’Visit Ürgüp’ yayınlandı

Masal kentin şehir rehberi 'Visit Ürgüp' mobil uygulaması hizmete sunuldu
, NEVŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 16:32
Masal kentin şehir rehberi ’Visit Ürgüp’ mobil uygulaması hizmete sunuldu , NEVŞEHİR haberleri, NEVŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ürgüp Belediyesi tarafından hayata geçirilen mobil uygulama ’Visit Ürgüp’ yayınlandı
Mobil uygulama ile kullanıcılar Ürgüp’teki duyurulara, etkinlik takvimine ulaşırken, Ürgüp’teki oteller, restoranlar ve acenteler de firma bilgilerini tek dokunuşla ekleyebiliyor. Ürgüp’e dair tüm güncel bilgilerin yer aldığı şehir rehberi Visit Ürgüp, Masal Kent Ürgüp’ün tanıtım yüzü olarak nitelendiriliyor. Visit Ürgüp ile Ürgüp’te ihtiyaç olan her şeyin keşfetmenin basit ve çok kullanışlı olduğu ifade ediliyor.
Tarihi ve turistik noktalar, konaklama, alışveriş, restoranlar, kafeler, festivaller, sergiler, konserler ve daha fazlasının yer aldığı Visit Ürgüp, Ürgüp’ün tarihi, kültürel, doğal zenginliklerini keşfetmek isteyenlere rehberlik ediyor. Ürgüp’te ki yenilikler, görülecek yerler, konaklama ve etkinliklere dair detaylı bilgiler içeren Visit Ürgüp, kullanıcılara bu bilgilere nasıl ulaşılabileceğini gösteriyor.
Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, “Ürgüp’ümüzün marka değerine katkı sunmak için çalıştığımız vizyon projelerimizden birini daha gerçekleştirdik. Masal kent Ürgüp’ümüzü tek bir uygulamaya sığdırmayı başardık” ifadelerine yer verdi.
Masal kentin şehir rehberi ’Visit Ürgüp’ mobil uygulaması hizmete sunuldu

Detaylı bir şekilde, Masal kentin şehir rehberi ’Visit Ürgüp’ mobil uygulaması hizmete sunuldu , NEVŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. NEVŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum