Marmaris Belediyesi'nden sabah sporu etkinliği , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Marmaris Belediyesi, sağlıklı ve zinde yaşam için kadınlara yönelik ücretsiz sabah sporu etkinliği başlattı.

Marmaris Belediyesi'nden sabah sporu etkinliği
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 13:10
Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Marmaris Belediyesi, sağlıklı ve zinde yaşam için kadınlara yönelik ücretsiz sabah sporu etkinliği başlattı.

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından kadınlar için sabah sporu başlatıldı. Vatandaşların güne sağlıklı ve zinde başlamaları amacıyla organize edilen sabah sporuna ilgi yoğun oldu. Salı ve Perşembe günleri Belediyenin spor eğitmeni gözetiminde ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliğe 50 kişi katıldı.

Yapılan çalışmadan oldukça memnun olduklarını söyleyen katılımcılar, “Marmaris Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Hocamızdan çok memnunuz, çok keyifli dersler oluyor. Biz kadınlara böyle bir imkan sağlanması çok hoşumuza gitti. Ücretsiz olması bizim için ayrı bir güzellik. Herkesi buraya davet ediyoruz, buyurun gelin spor yapalım” dedi.

Spor eğitmeni Deniz Tünay ise Salı ve Perşembe günleri yapılan etkinliğe kayıtların devam ettiğini belirterek, “Biz çok eğleniyoruz, güne enerjik başlıyoruz. Tüm kadınları bekliyoruz” diye konuştu.
Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği
Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği
Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği
Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği

Detaylı bir şekilde, Marmaris Belediyesi’nden sabah sporu etkinliği , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum