Mardin'den Ankara'ya glütensiz mutfak eğitimi , MARDİN haberleri

Son Dakika MARDİN haberleri: Mardin Artuklu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü tarafından Ankara’da lise ve üniversite öğrencilerine gastronomi eğitimi verildi.

Mardin'den Ankara'ya glütensiz mutfak eğitimi
, MARDİN haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 17:10
Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi , MARDİN haberleri, MARDİN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Mardin Artuklu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü tarafından Ankara’da lise ve üniversite öğrencilerine gastronomi eğitimi verildi.
Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi ve Dışişleri Mensubu Eşleri Dayanışma Derneği tarafından hayata geçirilen Gastro Diploması Eğitim Projesi çerçevesinde Mardin Artuklu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi Süleyman Engin, Ankara’da Hacı Bayram Veli Üniversitesi ve Ankara Mogan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine glütensiz mutfak eğitimi verdi. Teorik ve pratik olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleşen eğitimlerde Mardin Artuklu Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü bünyesinde geliştirilen eğitim materyalleri kullanıldı. Eğitimlerde pek çok glütensiz reçete eşliğinde glütensiz mutfak uygulamalarına imza atıldı
Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi
Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi
Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi
Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi

Detaylı bir şekilde, Mardin’den Ankara’ya glütensiz mutfak eğitimi , MARDİN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MARDİN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum