Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro

Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro, Spor Haberleri.

Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 18:40
Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Galatasaray ’da 2018- 2019 ara aktarma döneminde Portekiz Ligi ekiplerinden Chaves ’ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao ile Mısır temsilcisi Zamalek ’deri 4 milyon Dolar bedelli bonservisi alınan Mostafa Mohamed ’in, gelecek sezon kulüpte kalması şiddet gözüküyor...

Kulüp arayışlarını sürdüren iki futbolcu için de ciddi teklifler var. İtalyan basınından Calciomercato ’ya göre Serie A temsilcisi Torino, Marcao için devrede. Brezilyalı için 15 milyon Euro bandında bir önerge yapmaya hazırlandıkları belirtildi. Fransa ’dan talipleri bulunan Mohamed için de 8 milyon Euro civarında bir bedelle satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Transferde kullanılacak

Hâl böyle olunca iki oyuncu için eklenecek bonuslarla birlikte 25 milyon Euro bandında bir gelir elde edilmesi bekleniyor. Eğer yeni yönetimler, bu iki oyuncunun satışını gerçekleştirmeyi başarırsa görevlerine de sıcak para ile başlamış olacak. Planlar beklenildiği gibi giderse de bu rakamın transferde kullanılması ve yeni sezonun planlamasının yapılması konusunda harcanması amaçlanıyor.

KAYNAK: FANATİK Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum