Mansur Yavaş'tan öğrencilere müjde haberi

Mansur Yavaş'tan öğrencilere müjde, Gündem Haberleri.

Mansur Yavaş'tan öğrencilere müjde haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 20:58
Mansur Yavaş'tan öğrencilere müjde, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yarıyıl tatiline giren Ankaralı öğrenciler için bir müjde verdi. Yavaş, 1-2 Şubat tarihleri aralarında Yarıyıl Çocuk Festivali düzenleneceğini duyurdu.

Konuyla ilgili açıklamasında Yavaş, şu ifadeleri kullandı;

“Sevgili evlatlarım, galibiyet batmış bir yarıyılı daha geride bırakırken size bir müjdemiz var. Tatili doyasıya yaşamanız için Aile Hayat Merkezlerimizde ve Çocuk Kulüplerimizde öğretici ve eğlenceli etkinlikler düzenliyoruz. Hepinizi bekliyorum” dedi.

NELER OLACAK?

Atatürk Kapalı Spor Salonu ’nda düzenlenecek ve aynı zamanlı olarak bir takım uygulamaların Aile Hayat Merkezleri ’nde de yer alacağı festivalde Hacivat-Karagöz orta oyunu, karate gösterisi, çocuk dans gösterisi, judo gösterisi, Meraklı Minikler grubu gösterisi, jimnastik gösterisi, Alev Böceği grubu gösterisi, Türkiyem grubu gösterisi gibi faaliyetler olacağı açıklandı.

Atölye çalışmalarının da yapılacağı etkinlikte, tuz seramiği, ebru, origami, ahşap mum dökme, taş boyama, sabun yapımı, kar küresi yapımı, robotik kodlama, kumaş üezrine eva baskı, oyun hamuru yapımı gibi etkinlikler olacağı açıklandı.

Yaratıcı drama, spor çalışmalarının da olacağı etkinlikte ayrıca “Özgürlük” temalı resim çalışması yapılacağı belirtildi.

Mansur Yavaş'tan öğrencilere müjde, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum