Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı

Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı, Gündem Haberleri.

Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 22:15
Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

2020 Ağustos ayında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya paylaşımıyla kendisinden aşure isteyen Büşra hemşire ve çalışma arkadaşlarına aşure gönderdi.

HAKARETLER YAĞDIRDI

Başkan Yavaş ’ın, Büşra hemşire ile olan iki taraflı mesajlarını paylaşmasının arkasında Kaan Altınok isimli bir kullanıcı, Büşra hemşireye tehdit ve hakaret yağdırdı.

Bu yazışma üstüne paylaşımını silmek zorunda kalan Büşra hemşire, kullanıcı adını da değiştirdi.

YAVAŞ DUYURDU: 6 AY HAPİS CEZASI ALDI

Yaşanan olayı mahkemeye içeren Mansur Yavaş, bugün yeni bir paylaşımda bulundu. Şahsın 6 ay indirimsiz ceza aldığını duyuran Yavaş, şu ifadeleri kullandı;

“Sadece bizden aşure istediği için korkutma edilmişti Büşra hemşiremiz. Kadınlara saldırılar normalleşmesin diye dava açtık, kişi 6 ay indirimsiz ertelemesiz hapis cezası aldı. Hukukçu kimliğimle de açıkça belirtmek isterim ancak katiyen mücadeleden vazgeçmeyin, defalarca yanınızdayım.”

Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum