Manisa'ya şehit ateşi düştü

Kuzey Irak'ta Pençe Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Reşat Ergin'in acı haberi ailesine iletildi. Şehit Ergin'in 2013'te yaptığı "Bütün şehir annemin çığlığıyla uyanacak ama ben uyanmayacağım" açıklaması gerçekleşirken, acılı anne Gülşah Ergin'in çığlıkları yürekleri dağladı.

Manisa'ya şehit ateşi düştü
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 07:40
Manisa’ya şehit ateşi düştü, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kuzey Irak'ta Pençe Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Reşat Ergin'in acı haberi ailesine iletildi. Şehit Ergin'in 2013'te yaptığı "Bütün şehir annemin çığlığıyla uyanacak ama ben uyanmayacağım" açıklaması gerçekleşirken, acılı anne Gülşah Ergin'in çığlıkları yürekleri dağladı.
Çavuş Reşat Ergin, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyinde düzenlediği Pençe Kilidi Harekatı'nda şehit oldu. Şehit haberinin ulaştığı Manisa'nın Akhisar ilçesinde Ergin'in baba evine Türk bayrağı asıldı. Kaymakam Kaan Peker'den üzücü haberi alan şehidin ailesi gözyaşlarına boğuldu.
Şehit Ergin'in 2013 yılında sosyal medyada yaptığı "Bütün şehir annemin çığlığıyla uyanacak ama ben uyanmayacağım" açıklaması dikkat çekerken, şehidin annesi Gülşah Ergin'in çığlıkları yüreklerimizi burktu.
Şehit Uzman Çavuş Reşat Ergin'in yarın yapılacak törenin ardından toprağa verilmesi bekleniyor.
Manisa’ya şehit ateşi düştü
Manisa’ya şehit ateşi düştü
Manisa’ya şehit ateşi düştü
Manisa’ya şehit ateşi düştü
Manisa’ya şehit ateşi düştü
Manisa’ya şehit ateşi düştü

Detaylı bir şekilde, Manisa’ya şehit ateşi düştü başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum