evde masajmasaj istanbul

Manisa'da uyuşturucu kullanan şahıslara operasyon

Manisa'nın Sarıgöl İlçe Güvenlik Müdürlüğü Kabahat Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti yapan, aracılık eden, kullanan veya bulunduran şahıslara karşın çalışmalarını sürdürüyor.

Manisa'da uyuşturucu kullanan şahıslara operasyon
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 13:06

Manisa'nın Sarıgöl İlçe Güvenlik Müdürlüğü Kabahat Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti yapan, aracılık eden, kullanan veya bulunduran şahıslara karşın çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler kadar İ.B., M.E. ve E.D. isimli şahısların bir işyerinde uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilmesi üstüne baskın düzenlendi. Suçüstü yakalanan 3 kişiye "Göstermek İçin Uyuşturucu ve ya Uyarıcı Madde Bulundurmak, Satın Almak ya da Kabul Etmek" suçundan adli operasyon yapıldı. İş uygun yapılan aramada 7 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ve 1.8 gram esrar maddesi ele geçirildi. 3 kesin olmayan ifade sonrası hür bırakılırken, şahıslarla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.

öte taraftan, devriye ekipleri göre belirsizlik üstüne durdurulan bir araçta M.E. isimli şahsın üzerinden 2 parça halinde 2.4 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınarak emniyete götürülen M.E. ile ilgili işlemlere devam ediliyor.

Vehbi Sarıhan

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum