Manisa'da polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor , MANİSA haberleri

Son Dakika MANİSA haberleri: Manisa’nın Soma ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada uyuşturucu maddelerle birlikte yakalanan şüpheli gözaltına alındı.

Manisa'da polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
, MANİSA haberleri
Editör: Derya Demir
24 Ocak 2023 - 23:29
Manisa’da polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor , MANİSA haberleri, MANİSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Manisa’nın Soma ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada uyuşturucu maddelerle birlikte yakalanan şüpheli gözaltına alındı.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Soma Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda Soma ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada, 20 gram metamfetamin maddesi, ele geçirildi. Olayla ilgili T.Ç. (43) isimli şüpheli şahıs ’Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak’ suçundan gözaltına alınarak hakkında adli işlemlere başlandı.
Manisa’da polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Detaylı bir şekilde, Manisa’da polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor , MANİSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MANİSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum