evde masajmasaj istanbul

Manavgat 'ta çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı

Manavgat ’ta çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği koordinesinde aranan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 18 kişiden 9'u Cumhuriyet Savcılığındaki ifadelerinin arkasından bağımsızlık bı.

Manavgat 'ta çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 12:47
Manavgat ’ta çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı,

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği koordinesinde aranan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 18 kişiden 9'u Cumhuriyet Savcılığındaki ifadelerinin arkasından bağımsızlık bırakıldı. 18 sene 6 ay cinayet ile aranan E.A., 5 yıl 5 ay canice ile aranan Ç.K., 3 sene 3 ay 5 gün suç oluşturan ile aranan R.Ü., 1 sene 8 ay cinayet ile aranan A.O.D., 1 yıl 1 ay 10 gün ceza ile aranan T.K., 6 ay suç oluşturan ile aranan A.Y., 3 ay suç oluşturan ile aranan F.N., 3 bin lira para cezası ile aranan H.G. ve 2 bin 100 lira para cezası ile aranan A.B. ise tutuklanarak Alanya F Tipi Cezaevine teslim edildi.

Arif Kaplan
 

Manavgat ’ta çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum