evde masajmasaj istanbul

"Manavgat İyilik Hareketi" öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu 'ndan unutulmaz konser

“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu ’ndan unutulmaz konser, “Manavgat İyilik Hareketi”nin sivil inisiyatifle gerçekleştirilen Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosunu dün akşam benzer sahnede buluşturan yardım konserine 2 bini aşkın.

"Manavgat İyilik Hareketi" öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu 'ndan unutulmaz konser
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:55
“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu ’ndan unutulmaz konser,

“Manavgat İyilik Hareketi”nin sivil inisiyatifle gerçekleştirilen Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosunu dün akşam benzer sahnede buluşturan yardım konserine 2 bini aşkın birey katıldı. Manavgat Atatürk Stadyumu ’nda düzenlenen 2,5 saatlik konserde Kızıl Ordu ’nun efsanevi ezgileriyle Cumhuriyet marşları söylendi. Konserden elde edilen gelirin Manavgat ’ta yangından hasar görebilen 420 az hasarlı yapının tadilatı için kullanılacağı açıklandı.

 

Manavgat Belediyesi, Ahpap Platformu ve kamuoyunda takviye faaliyetleriyle bilinen gönüllülerin katılımıyla oluşan “Manavgat İyilik Hareketi”nin öncülüğünde düzenlenen Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosu konseri, Manavgat Atatürk Stadyumu ’nda gerçekleştirildi. Rus Kızıl Ordu Korosu ’nun tarihinde ilk kez bir solist ile benzer sahneyi paylaştığı turnenin bu özel konserinde, 2 bini aşkın davetli Harbiye Marşı, Gençlik Marşı ve İzmir Marşı gibi cumhuriyet marşlarını hep birlikte seslendirdi. Konserden elde edilen gelirin, Manavgat ’taki az hasarlı 420 yapının tadilatı için kullanılacağı açıklandı. 

 

Etkili bir gönüllülük hareketi: “Manavgat İyilik Hareketi”

Kamuoyunda gönüllülük faaliyetleriyle belli Neşe Gönül, Feryal Gülman, Monik İpekel, Gonca Karakaş, Reyhan İpekel, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu ’nun da dahil olduğu sivil inisiyatifin oluşturduğu “Manavgat İyilik Hareketi” projesine Ahbap Platformu ’nun kurucusu, usta Haluk Levent de takviye oldu ve Kızıl Ordu ile müşterek konser organize edilmesi fikri doğdu. Bölgenin ekosisteminin tekrar canlandırılması, hasarın giderilmesi ve alan halkının eski yaşantısına kavuşması için yükümlülük alarak harekete geçen gönüllülerin öncülüğünde dün akşam düzenlenen konsere Antalyalılar büyük ilgi gösterdi. 

 

 “Manavgat İyilik Hareketi”nin öncülüğünde gerçekleşen konserin yanı sıra, bölgenin tekrar kalkınabilmesi ve turizmin canlanabilmesi için öbür faaliyetler de düzenlenerek iki jurnal bir program oluşturuldu. Manavgat Belediyesi, Bitexen ve Miramare Otelleri ’nin asıl sponsorluğunu üstlendiği, Pegasus Hava Yolları ’nın ise şehir halkı dışından gelecek konukların ulaşımlarını indirimli bir şekilde yapmasını sağladığı etkinlikte katılımcılar, konser öncesinde, iki gün boyunca Saffet Emre Tonguç ’un rehberliğinde, Antik dönemde Pamfilya ’nın en kayda değer liman kenti olan Side Antik Kenti ’ni de keşfetti. 

 

“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu ’ndan unutulmaz konser, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum