Maltepe Üniversitesi araç satışı yapacak

Maltepe Üniversitesi araç satışı yapacak, Basın İlan Kurumu bildiri portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana kadar; 2 kamyonet, 5 adet sedan araba, 1 adet otobüs, 1 adet çok amaçlı araba, 1 adet kamyon ve 1 adet açık kasa kamyonetin satmak ihalesi 21 Ocak 2022 tarihinde.

Maltepe Üniversitesi araç satışı yapacak
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 13:43
Maltepe Üniversitesi araç satışı yapacak,

Basın İlan Kurumu bildiri portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana kadar; 2 kamyonet, 5 adet sedan araba, 1 adet otobüs, 1 adet çok amaçlı araba, 1 adet kamyon ve 1 adet açık kasa kamyonetin satmak ihalesi 21 Ocak 2022 tarihinde “Idare Merkezi, Marmara Eğitim Köyü, Maltepe, İstanbul” adresinde gerçekleştirilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Maltepe Üniversitesi Satın Alma Birimi Marmara Eğitim Köyü ’nde yer alan adresine elden teslim edilebileceği gibi, ihale saatine değin aynı adrese iadeli taahhütlü postayla da gönderilebilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Maltepe Üniversitesi araç satışı yapacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum