evde masajmasaj istanbul

Maltepe 'de virajı dönen kamyon yola devrildi

Kaza, Maltepe'de Altıntepe Mahallesinde saat 15.15 sıralarında meydana geldi.

Maltepe 'de virajı dönen kamyon yola devrildi
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 23:49

Kaza, Maltepe'de Altıntepe Mahallesinde saat 15.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya kadar, dik bir sokaktan iniş yapan Ford marka kamyon sürücüsü Yusuf Durmaz, virajı döndüğü esnada aracının direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan kamyon devrilerek yolda tabi yattı. Şoför Durmaz, alt yatan kamyonun içerisinden kendi imkanlarıyla dışarıya çıktı. Sürücünün kazayı burnunun bile kanamadan atlattığı görüldü. Kazaya tanık olanların bildirmesi üzerine durum yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kamyonun devrildiği esnada yolda herhangi bir yayanın ya da aracın geçmiyor oluşu olası faciayı önledi.

öte taraftan, kanyon sürücüsünün virajı döndüğü esnada, yol kenarına park edilen otomobile çarpmamak için manevra yaptığı ve o nedenle kamyonu devrildiği bahis edildi.

Kazaya şahit olan bir mahalleli, “Otomobil burada tepe altında indiği sırada dönerken, buradaki otomobil engellediği için yan yattı, devrildi” dedi.

Mustafa Ayabakan

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum