Maltepe 'de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü

Maltepe ’de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü, Gündem Haberleri.

Maltepe 'de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 20:54
Maltepe ’de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, öğlen saatlerinde Maltepe'de medyana geldi. Edinilen bilgiye göre, Arasında alacak verecek meselesi yüzünden stres olduğu öne sürülen iş ortakları Serdar Kaya (52) ve Gökmen Karakaya (42) saat 11.00 sıralarında kafelerinde buluştu. İkili aralarında çıkan ağız dalaşı kavgaya dönüştü.

Gökmen Karakaya, ruhsatsız silahıyla ortağı Serdar Kaya'nın başına ateş etti. Kaya, kanlar içinde yere yığılırken Gökmen Karakaya polisi arayarak teslim elde etmek istediğini söyledi.

lay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sıhhat ekipleri yaptığı incelemelerde Serdar Kaya'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Gökmen Karakaya gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Serdar Kaya'nın cenazesi adli tıp morguna kaldırıldı.

Mahalle sakini Erdem Korurlar, “ Bunlar ortak oldular birkaç ay öncesinde. Anlaşamamaya başlamışlar. Sabahtan yine tartışmışlar kavga sonucunda vurduğunu söylüyorlar. Ben görmedim bağlı durum 11.30 sıralarında olmuş. Gökmen tanıdığımız biri, iyide bir insandı. Ortağını öyle tanımıyorum olayın nasıl olduğuna dair bilgim yok. Yalnızca ölenin ceset torbası ile çıkarılışı gördüm“ dedi.

Muharrem Çam - Halit Arslan - Bayram Şahin
 

Maltepe ’de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Maltepe ’de korkunç cinayet: iş ortağını öldürdü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum