Maltepe 'de içinde hasta babasının olduğu evini ateşe verdi

Maltepe ’de içinde hasta babasının olduğu evini ateşe verdi, İddiaya göre 35 yaşındaki psikolojik sorunları olan ve uyuşturucu bağımlısı Serkan Hatun, astım ve yürek hastası olan babası Fahri Hatun'un ve kendisinin içerisinde bulunduğu evini çakmakla ateşe verdi. Evde bulu.

Maltepe 'de içinde hasta babasının olduğu evini ateşe verdi
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 13:01
Maltepe ’de içinde hasta babasının olduğu evini ateşe verdi,

İddiaya göre 35 yaşındaki psikolojik sorunları olan ve uyuşturucu bağımlısı Serkan Hatun, astım ve yürek hastası olan babası Fahri Hatun'un ve kendisinin içerisinde bulunduğu evini çakmakla ateşe verdi.

Evde bulunan bazı eşyaların alev almasıyla evden dumanlar çıktı. Yangını gören vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede durum yerine polis, itfaiye ve sağlık durumu ekipleri sevk edildi.

Ekipler, astım ve kalp hastası olan baba Fahri Hatun'u evden çıkardı, oğlu Serkan Hatun'u ise gözaltına aldı. Komşularının bahçesine götürülen babaya, birincil müdahaleyi sağlık ekipleri yaptı.

“Çocuk illaki asap buhranıyla orada çakmağı çaktı”

Olayı gören vatandaşlardan Mine Oy,” Benim köpeklerim var. Onlar havlayınca seslere çıktım, buraya geldim. Hiçbir şey bilmiyorum ama ne olduğunu. İçeride duman vardı. Baba hasta olduğu için dışarı çıkardık. Şuan itfaiye vazifesini yapıyor. Baba kalp krizi geçirmişti. Çocuk illaki asap buhranıyla orada çakmağı çaktı” dedi.

Enes Şamil Gönenç - Sevgi Canpolat
 

Maltepe ’de içinde hasta babasının olduğu evini ateşe verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum