evde masajmasaj istanbul

Malatya'da polisten film gibi cinayet operasyonları

Durum, Yeşilyurt İlçesine bağlı Seyran Mahallesi'nde meydana geldi.

Malatya'da polisten film gibi cinayet operasyonları
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 08:08

Durum, Yeşilyurt İlçesine bağlı Seyran Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar, Hurdacılar Sitesi içerisinde bir kişinin silahla vurularak yaralandığı bilgisi üstüne harekete geçen ekipler bölgeye intikal ettiklerinde bir minibüsün içerisinde pompalı tüfekle vurulmuş bir kişiyi buldu. Zarar Görmüş kişi durum yerine çağrılan sağlık durumu ekiplerince Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden şahsın Engin Kaya, olayın şüphelisinin ise F.B. olduğu belirlenirken, araçtaysa çok sayıda saçma izine rastlandı. Olay uygun cinayete dair herhangi bir delil bulamayan ekipler, olayın bir başka yerde gerçekleştikten sonra Engin Kaya ile beraberindeki şahsın Hurdacılar Sitesi'ne geldiğini değerlendirip, kesin olmayan şahsın yakalanması için geniş çaplı egzersiz başlattı.

Güvenilmez F.B.'ya ait olduğu belirlenen bir araç Koyunoğlu Mahallesi civarında kardeşi kadar kullanılırken ekipler tarafından durduruldu. Durdurulan araçta F.B.'ye rastlanılmazken, şüphelinin gidebileceği adreslere özel hareket polisi destekli operasyonlar düzenlendi. İki farklı adrese düzenlenen operasyonlarda şüpheliye ulaşılamazken, hayatını kaybeden Engin Kaya'nın cenazesi hastanedeki işlemlerinin peşinde Malatya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
Ekiplerin şüpheli şahsı yakalamak için başlatmış olduğu araştırmalar sürekli sürüyor.

Hasan Eryılmaz
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum