Malatya'da "kış okulu" projesine yoğun ilgi , MALATYA haberleri

Son Dakika MALATYA haberleri: Malatya’da bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinde uygulanan "Kış Okulu” projesi yoğun ilgi gördü.

Malatya'da "kış okulu" projesine yoğun ilgi
, MALATYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 15:14
Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi , MALATYA haberleri, MALATYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Malatya’da bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinde uygulanan "Kış Okulu” projesi yoğun ilgi gördü.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaz okullarının ardından bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinde başlattığı "Kış Okulu" projesi Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bilim ve Sanat Merkezlerinde hayata geçirildi.
21 Ocak’ta başlayarak 3 Şubat’a kadar sürecek olan kurslarda, astronomi ve uzay, görsel sanatlar, hızlı okuma, tasarım ve inovasyon, modern fizik ve elektronik ile mekatronik, matematik gibi branşlarda eğitimler verilirken, kurslara aileler ve çocukları yoğun ilgi gösterdiği bildirildi.
Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi
Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi
Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi
Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi

Detaylı bir şekilde, Malatya’da ”kış okulu” projesine yoğun ilgi , MALATYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MALATYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum