Makas attığı iddia edilen sürücünün karıştığı kazada ortalık savaş alanına döndü

Makas attığı iddia edilen sürücünün karıştığı kazada ortalık savaş alanına döndü, Kaza, Muratpaşa ilçesi Kızılarık Caddesi üzerinde gece saatlerinde meydana geldi.

Makas attığı iddia edilen sürücünün karıştığı kazada ortalık savaş alanına döndü
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 13:12
Makas attığı iddia edilen sürücünün karıştığı kazada ortalık savaş alanına döndü,

Kaza, Muratpaşa ilçesi Kızılarık Caddesi üzerinde gece saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerinde hareket halinde olan ve makas attığı iddia edilen sürücü diğer araçlara çarptı. Araçlardan birisi kontrolü kaybederek, yol kenarında yer alan lastik dükkanına girdi. 4 aracın zarar gördüğü kazada 4 birey yaralandı.

Kazayı anlatan bir vatandaş, “Ben bekliyordum. Bir aracın öteki aracı makaslamaya çalışması ile kaza meydana geldi. Araç duramayarak buraya çaptı. Çok seri gidiyordu. Biz de buradaydık. 15 saniye önce içeri geçtik” dedi.
Kaza anı ise lastik dükkanının emniyet kamerasına yansıdı. Görüntülerde kontrolden meydana çıkan bir aracın kaldırıma çıkarak iş yerinin önündeki lastiklere vurduğu görüldü. Polis ekipleri kaza ile ilgili çözümleme başlattı.

Mahmut Kayacan
 

Makas attığı iddia edilen sürücünün karıştığı kazada ortalık savaş alanına döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum