Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu

Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu, Durum, Pamukkale ilçesi Fesleğen Mahallesi'nde meydana geldi.

Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 10:55
Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu,

Durum, Pamukkale ilçesi Fesleğen Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere tarafından, 2009 yılından bu yanlamasına devir yapan Semt Muhtarı Semiha Aras (70), gün boyu muhtarlık binasını açmadı. Kendisinden haber alamayan ilçedeki ailesi mahalle sakinlerinden yardım istedi. Muhtarlık binasına gitgide artarak kontrol eden mahalle sakinleri, içeriden Aras'a ait telefonun çaldığını duyduklarını fakat kapıyı açan olmadığını 112 Acele Çağrı Merkezine bildirerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Kapıyı kırarak içeriye giren ekipler, Aras'ın yatağında yattığını, sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde ise hayatını kaybettiğini belirledi.

Acı haberi duyan aile üyeleri ve mahalle sakinleri muhtarlık önünde gözyaşlarına etken olamadı. İlk değerlendirmelere kadar ise Semiha Aras'ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öngörülüyor. Durum yeri inceleme ekiplerinin incelemelerinin ardından Aras'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ameliyat sonrası merdiven çıkamadığı için hafta içi muhtarlıkta kalıyormuş

Bir zaman önce düşme sonucu kalça kemiği kırıldığı öğrenilen Aras'ın yürümekte zorluk çektiği öğrenildi. Bu sebeple 3. kattaki dairesine çıkmakta zorlanan Aras, alıştırma günlerini muhtarlık içerisinde ayarladığı bir odada, hafta sonları ise evine gittiği öğrenildi. Hem Aras'ın emekli hemşire olduğu belirtildi.

Fadıl Pişkin
 

Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum