evde masajmasaj istanbul

Lüks saatçiyi gözünü kestiren 4 hırsız, dükkanın kepengini açmak için uzun süre uğraştı

Edinilen bilgiye takriben, olay, geçtiğimiz günlerde Etiler Nispetiye Caddesi'nde meydana geldi.

Lüks saatçiyi gözünü kestiren 4 hırsız, dükkanın kepengini açmak için uzun süre uğraştı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 11:26

Edinilen bilgiye takriben, olay, geçtiğimiz günlerde Etiler Nispetiye Caddesi'nde meydana geldi. Cadde üzerine bulunan lüks saat dükkanını gözüne kestiren 4 hırsız, gece saatlerine saatleri aşırmak amacıyla araçlarıyla dükkanın önüne geldi.

Araçtan inen hırsızlar, dükkanı soymak için harekete geçti. Bir hırsız sopayla diğerleriyle ise el ve ayaklarını kullanarak kepengi kırmaya çalıştı. Dükkandaki saatleri araklamak amacıyla kapıyı zorlayan hırsızlar, uzun zaman kepengi kırmaya çalıştılarsa da başarılı olamadı.

Çevrede onları görenlere aldırış etmeyerek soygun girişimine devamlı hırsızlar, kepengi kıramayacaklarını anlayınca ise arkalarına bakmadan kaçtılar. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası göre saniye saniye kaydedildi.

Olayla ilgili konuşan dükkan çalışanı Eyüp Altun ise “Gece saatlerinde beş birey geliyor arabayla. sonra dört birey inerek kepengi yine zorluyorlar. Sonradan şurada duran alarm sisteminin sirenini kırıyorlar. sonra kepenkleri darbeler ile açmaya çalışıyorlar. Baya bir zorluyorlar. Bize alarm sisteminden data geldi ve ardından da esnaf komşularımız haber verdi. Onlar da müdahale etmek için geliyorlar da tam o an kaçmış hırsızlar. Dört - beş dakika çabalıyorlar, baya bir uğraşıyorlar fakat başarılı olamıyorlar. Açamayacaklarını anlayınca da kaçıyorlar” diye konuştu.

O anlar kamerada

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ise hırsızların arabayla dükkanın önüne gelmeleri ve saat dükkanının kepengini çeşitli şekillerde kırmaya çalışmalarının gerisinde başarısız soygun girişimi sonrası olay yerinden uzaklaşmaları yer alıyor.

öte yandan, güvenlik kamerası görüntülerini izleyen güvenlik ekiplerinin, hırsızları yakaladıkları öğrenildi.

Murat Horoz - Gülşah Kahveci
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum