Luan Peres: "Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Luan Peres, "Buradaki taraftarların ne kadar fanatik olduğunu çok iyi biliyordum. Fenerbahçe'deki taraftarların büyüklüğünü biliyordum. Buraya gelmeden önce, çok küçükken, hatta çocukken Brezilya'da bile. , Fenerbahçe'nin ve taraftarlarının büyüklüğünü biliyordum.

Luan Peres: "Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 17:57
Luan Peres: “Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Fenerbahçe'nin yeni transferi Luan Peres, "Buradaki taraftarların ne kadar fanatik olduğunu çok iyi biliyordum. Fenerbahçe'deki taraftarların büyüklüğünü biliyordum. Buraya gelmeden önce, çok küçükken, hatta çocukken Brezilya'da bile. , Fenerbahçe'nin ve taraftarlarının büyüklüğünü biliyordum.
Fenerbahçe'nin Marsilya'dan 5.2 milyon euro'ya transfer ettiği 28 yaşındaki Brezilyalı stoper Luan Peres, Samandıra Can Bartu tesislerinde basına açıklamalarda bulundu.
Peres, "Burada olduğum için çok mutluyum. Buradaki ilk haftamı yeni bitirdim. Bir haftadan biraz fazla oldu. Burada kendimi evimde hissediyorum. Fenerbahçe ile ilk maçıma çıkacağım için çok heyecanlıyım ve sabırsızlanıyorum. "Takıma yardım etmek istiyorum" dedi.

"Gustavo'nun burada olmasından mutluyum"
Gustavo'nun geleceğini duyduğunda çok mutlu olduğunu dile getiren Peres, "Çok iyi bir futbolcu ve çok iyi bir arkadaşım. Santos'ta bir sezon birlikte oynadık ve "Çok iyi bir maç geçirdik. Buraya takıma katkıda bulunmak için geldik. "Onun burada olması benim için bir mutluluk kaynağı. Arao ve diğer Brezilyalı oyunculara sahip olmak da bir zevk. Bu yıl sadece Brezilyalılar değil, takımımıza katılan tüm oyuncular. şüphesiz ekibimizi güçlendirecektir. Birlikte güzel bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.

"90 dakika boyunca çok koşmaya ve savaşmaya çalışıyorum"
Kendisinden pek bahsetmeyi sevmediğini söyleyen 28 yaşındaki Brezilyalı oyuncu, "Oyuncular genellikle kendileri hakkında konuşmayı sevmezler. Sözle ifade etmek yerine bunu ekranda göstermeye çalışırlar. Ama onun hırslı bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim, istekli bir oyuncu. 90 dakika boyunca çok koşmaya ve savaşmaya çalışıyorum. "Teknik olarak flört etme konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Bunlar benim özelliklerim ama tabii ki futbolda bu yeterli değil. Her şeyde, her şekilde iyi olmalısın. Bu yüzden her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Amacım bu. Takım olarak taktiksel olarak daha iyi olun. Her şeyde iyi olduğumu düşünüyorum.

“Bizim için itici güç oldu”
Taraftarlardan çok etkilendiğini belirten Peres, "İlk maçımızda o tribünleri ve o atmosferi görünce gerçekten çok mutlu oldum, taraftarların burada ne kadar fanatik olduğunu çok iyi biliyordum. Fenerbahçe taraftarının boyutunu biliyordum. Buraya gelmeden önce, çok küçükken bile çocukken Brezilya'daydım.Fenerbahçe'nin ve taraftarlarının büyüklüğünü ben bile biliyordum.Önceki takımım Olympique de Marseille taraftarları da çok ateşli. Her maç stadı doldur. Tıpkı buradaki Fenerbahçe taraftarları gibi.Hocamız Jorge Jesus'un bize anlattığı gibi.Büyük oyuncular baskı altında oynamayı sever.Çünkü kupa kazanma baskısı aslında sizde. Ben de bu baskıyı seviyorum. Buradaki taraftarlarımızın desteği bizi her zaman daha iyi olmaya motive ediyor. Bu bizim için bir itici güç.

"Transferin bir an önce gerçekleşmesi için sabırsızlanıyorum"
Fenerbahçe'nin ilgisini duyunca çok mutlu olduğunu vurgulayan Sambacı, sözlerine şöyle devam etti:
"Sonra menajerim bana Fenerbahçe'nin ilgisinden bahsettiğinde çok mutlu olduğumu ve gitmek istediğimi söyledim. Sadece transfer oyuncularının elinde değil tabi bu Fenerbahçe ve Olympique de Marsilya'ya da bağlı. Bunun bir an önce gerçekleşmesi için sabırsızlanıyordum. Marsilya Olimpiyat takımı da transferime izin verdiğinde çok mutlu oldum ve birkaç saat içinde buraya geldim. O sırada "İngiltere'de bir kamptaydık. Oradan Fransa'ya gittim. Çantamı toplayıp buraya geldim. Biraz hızlı büyüme. Bu bir süreçti ama çok mutluydum."
Fiziksel olarak kendini iyi hissettiğini belirten Peres, "İyi durumdayım. Şu anda özlediğim şey hocamızın oynamak istediği sisteme alışmak. Alışmaya çalışıyorum. en kısa zamanda... Elimden geleni yapıyorum."
Peres, basın açıklamasının ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir süre sohbet etti.
Luan Peres: “Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum”
Luan Peres: “Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum”
Luan Peres: “Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum”

Detaylı bir şekilde, Luan Peres: “Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum