Londra Oyuncak Fuarı başladı , LONDRA haberleri

Son Dakika LONDRA haberleri: Oyuncak sektörünün önde gelen üreticileri, 2023 yılında dünya pazarına sunulacak ürünleri Londra Oyuncak Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Londra Oyuncak Fuarı başladı
, LONDRA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:08
Londra Oyuncak Fuarı başladı , LONDRA haberleri, LONDRA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Oyuncak sektörünün önde gelen üreticileri, 2023 yılında dünya pazarına sunulacak ürünleri Londra Oyuncak Fuarı’nda görücüye çıkardı.
İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Olympia London sergi merkezinde "2023 Londra Oyuncak Fuarı" kapılarını açtı. Dünya genelinden 260’ta fazla üretici ve oyuncak tasarımcısının katıldığı fuarda yaklaşık 5 bin oyuncak, stantlarda yerini aldı. Sektöre yeni girenlerden en büyük oyuncak şirketlerine kadar yüzlerce katılımcı, oyuncak bebekler, peluş oyuncaklar, oyuncak arabalar, ahşap ve son model teknolojik oyuncaklar olmak üzere 2023 yılında dünya pazarına sunulacak ürünlerini görücüye çıkardı. Çocukların büyük ilgi gösterdiği çizgi kahramanların oyuncakları ile dinozorlarla birlikle renkli görüntülere sahne olan fuar, Perşembe günü yerel saatle 17.30’a kadar açık olacak.

Detaylı bir şekilde, Londra Oyuncak Fuarı başladı , LONDRA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. LONDRA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum