Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı , SAKARYA haberleri

Son Dakika SAKARYA haberleri: Sakarya’nın Pamukova ilçesi D-650 kara yolu üzerinde bulunan bir iş yerinden litrelerce motor ve zeytinyağı çalan şahıs kameralara yakalandı. Kamyon şoförü olduğu belirlenen şahıs, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı
, SAKARYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 01:00 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 05:39
Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı , SAKARYA haberleri, SAKARYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sakarya’nın Pamukova ilçesi D-650 kara yolu üzerinde bulunan bir iş yerinden litrelerce motor ve zeytinyağı çalan şahıs kameralara yakalandı. Kamyon şoförü olduğu belirlenen şahıs, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
Olay, bir hafta önce D-650 kara yolu üzeri Pamukova ilçesi Cumhuriyet Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yol üzerinde bulunan G.Ö.’ye ait bir iş yerinden malzeme çalındı. İş yeri sahibinin ihbarı üzerine Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışma başlattı. Güvenlik kameralarını inceleyen ekiplerce hırsızlık olayını M.A. isimli bir kamyon şoförünün gerçekleştirdiği tespit edildi.
Polis ekiplerince yürütülen çalışma neticesinde kamyon şoförü çaldığı malzemeler ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. İş yerinden çaldığı bildirilen 129 litre motor yağı, 36 litre zeytinyağı, 21 kilogram toz şeker ve 12 litre antifriz de ele geçirildi. Gözaltına alınan M.A. işlemleri sonrasında adliyeye sevk edilecek.
Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı
Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı

Detaylı bir şekilde, Litrelerce motor ve zeytinyağı çaldı, güvenlik kamerasına yakalandı , SAKARYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAKARYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum