Liseli gençler gençlik kampında moral depoladı

Erzurum AK Parti il gençlik kolunun yeni seçim birimi "Gelin Buluşalım" sloganıyla başlatılan doğa kampları büyük ilgi görüyor. Öğrencilerin sosyal ağlar üzerinden yaptıkları katılım talebiyle kampa davet edilen lise öğrencileri, katıldıkları etkinliklerle morallerini yükseltti.

Liseli gençler gençlik kampında moral depoladı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:23
Liseli gençler gençlik kampında moral depoladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzurum AK Parti il gençlik kolunun yeni seçim birimi "Gelin Buluşalım" sloganıyla başlatılan doğa kampları büyük ilgi görüyor. Öğrencilerin sosyal ağlar üzerinden yaptıkları katılım talebiyle kampa davet edilen lise öğrencileri, katıldıkları etkinliklerle morallerini yükseltti.
Kandilli Kamp Kayak Merkezi'nin doğa kampı merkezinde çeşitli etaplar halinde düzenlenen Gençlik Doğa Kampları'nın ilk etabı 29, 30-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampta spor etkinlikleri, müzik dinletileri, gezi ve tarihi geziler gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.
İlk gün; Kentin tarihi yapıları ziyaret edilerek katılımcılara bilgi verildi. Ardından at çiftliğinde kısa bir binicilik eğitimi verildi. Akşam saatlerinde Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanı Gökberk Kocaaliler, Kandilli kampı kayak merkezinde yeni seçmen grubuyla bir araya geldi; 2023 genel seçimlerinde ilk kez oy kullanacak lise ve üniversite öğrencileriyle canlı müzik eşliğinde kamp ateşi eşliğinde sohbet etti. Üçüncü gün; Katılımcılar sokak oyunları, okçuluk, kickboks, masa tenisi, voleybol, futbol ve eğlence gibi çeşitli spor aktiviteleriyle güzel vakit geçirdiler.
Kocaaliler: "En büyük zenginliğimiz gençlerimizdir"
Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Gökberk Kocaaliler, 7-15 Ağustos 2022 tarihleri arasında kız ve erkek kamplarının devam edeceğini belirterek, “Liseli gençlerimizle buluşuyoruz. İkimiz de yürüyüş yapıyoruz, gençlik grubumuzu tanıyoruz, geziyoruz ve eğleniyoruz. Gençliğimizi dolu dolu yaşıyoruz. Aynı zamanda şehrimizin tanıtımına da katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Siyaseti her zaman dostluk ve dostluk sanatı olarak gördüğümüz için tüm küçük kardeşlerimiz bu samimiyetle yanımızdalar. Siyasette şeffaflığın adresi gençlik partisi Adalet ve Kalkınma Partisi'dir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi “en büyük zenginliğimiz genç ve eğitimli insan gücümüzdür” demek istiyorum. İfadesi ve kararlılığıyla siyasette, sivil toplumda ve toplumsal hayatta başarının anahtarı birlik, beraberlik ve beraberlikten geçer. Bir duvarın tuğlaları gibi birbirine uyuyor. Çünkü gerçek güç nicelikte, nicelikte değil, nitelik, nitelik ve organizasyondadır. Gençleri baştan çıkarmak için her şeyden önce onları iyi dinlemek, dinlemek ve empati kurmak gerekir. Özellikle millete karşı sorumlu olanlar, gençlerin ufkundan, dünyaya ve hayata olan özgün yaklaşımlarından yararlanmanın yollarını aramalıdır.
Kampın çok faydalı olduğunu, bu tür etkinliklerin daha sık yapılması gerektiğini ve çok faydalı olduğunu belirten katılımcılar, Erzurum AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Gökberk Kocaali'ye ve AK Parti il başkanı Gökberk Kocaali'ye teşekkürlerini ilettiler. Erzurum İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ferdi Şenel , kamplardan sorumlu.
Liseli gençler gençlik kampında moral depoladı

Detaylı bir şekilde, Liseli gençler gençlik kampında moral depoladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum