Lise öğrencisi kalbine yenik düştü

Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Gonca Sakin'in 15 yaşındaki oğlu Dr. Raif Sakin ve Dr. Efe Berk Sakin kalp krizi geçirdikten sonra hayatını kaybetti.

Lise öğrencisi kalbine yenik düştü
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 21:00
Lise öğrencisi kalbine yenik düştü, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Gonca Sakin'in 15 yaşındaki oğlu Dr. Raif Sakin ve Dr. Efe Berk Sakin kalp krizi geçirdikten sonra hayatını kaybetti.

Edremit'teki evinde hastalanan ve hızla Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edilen 15 yaşındaki lise öğrencisi Efe Berk Sakin, alınan bilgiye göre tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. müdahaleler. Lise 2. sınıf öğrencisi Efe Berk'in bir süredir kalp hastalığı tedavisi gördüğü öğrenildi. Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Raif Sakin ve Dr. Öğr. Gör. Gonca Sakin'in oğulları, Cumartesi günü İnziva Evi Camii'nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecek.
Lise öğrencisi Berk Efe'nin vefatı mahallede üzüntüyle karşılandı. Birçok kişi mahalledeki sevgili Sakin ailesine taziye mesajı göndererek bu acılı günlerde yanlarında olmaya çalıştı.
Lise öğrencisi kalbine yenik düştü

Detaylı bir şekilde, Lise öğrencisi kalbine yenik düştü başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum